Jak osiągnąć sukces z szybkim czytaniem – 5 zawodów, w których otrzymasz awans

Jako dorosły musisz pracować. Chyba że Twoja druga połówka zarabia tyle, że Tobie pozostaje zajmowanie się domem. Niemniej warto mieć swoje pieniądze, które można zarabiać mniej lub bardziej skutecznie. Osiągać przy tym sukcesy na ścieżce zawodowej i czerpać przyjemność z wykonywanej pracy. A wszystko to możesz zdobyć w bardzo prosty i niewymagający sposób – dzięki nauce szybkiego czytania. Chcesz przekonać się, jak to jest możliwe?

Bez względu na to jaką pracę wykonujesz, możesz czerpać z niej dużo więcej satysfakcji niż do tej pory. Zadania staną się łatwiejsze, Twoja praca efektywniejsza, koledzy zazdrośni, a Twój szef zadowolony – poczujesz się spełniony w tym, co robisz. Sprawdź, jak możesz wykorzystać swoje nowe umiejętności w poniższych zawodach.

Szybkie czytanie niezbędne dla przedsiębiorców

Założyłeś własną działalność i będziesz sprzedawał pościel. Gratuluję, jesteś bardzo odważny! Konkurencja jest spora, ale skoro podjąłeś się tak śmiałego wyzwania, to na pewno wiesz, jak ją wyprzedzić. W końcu umiesz rozkręcić swój biznes.

Doskonale wiesz, że do prowadzenia firmy potrzebna jest bardzo duża wiedza z wielu dziedzin. I ciągłe śledzenie trendów, które zmieniają się jak w kalejdoskopie. Mimo że studiowałeś marketing, to czasem nie wiesz, jak wykorzystać swoją wiedzę w praktyce. I gubisz się w natłoku wciąż przybywających informacji.

Twoja firma nie rozwija się tak, jakbyś tego chciał. Starasz się być na bieżąco z aktualnościami na rynku i czytasz coraz więcej książek, które pomogłyby Ci zrozumieć, co robisz źle i co mógłbyś poprawić. Ale nie nadążasz – tego po prostu jest za dużo. Nie wiesz gdzie i jak uderzyć, żeby to przyniosło skutek i realne zyski.

Jesteś już coraz bliżej tego, żeby rozwiązać swoją działalność – nie podołałeś temu wyzwaniu. Poczekaj! Zanim całkowicie się poddasz, spróbuj zastosować metodę, która pomoże Ci osiągnąć sukces – chodzi o naukę szybkiego czytania. Dzięki przyswojeniu tej umiejętności zyskasz szereg kompetencji, które pomogą Ci rozwinąć biznes:

 • Zaczniesz szybciej czytać;
 • Będziesz lepiej zapamiętywał to, co przeczytałeś;
 • Zaczniesz lepiej selekcjonować informacje;
 • Polepszysz swoją zdolność logicznego myślenia;
 • Zaczniesz myśleć bardziej kreatywnie.

Każda z tych cech przyniesie realne korzyści dla Twojego biznesu. Jak?

 • Będziesz mógł przeczytać więcej fachowej literatury;
 • Zdobędziesz nową wiedzę;
 • Zaczniesz wykorzystywać swoją wiedzę w praktyce;
 • Wyeliminujesz błędy w swoim biznesie;
 • Zaczniesz stosować kreatywne techniki, które zachęcą klientów do skorzystania z usług Twojej firmy.

Pewnie zastanawiasz się, jak to jest możliwe? Podczas nauki szybkiego czytania ćwiczysz nie tylko wzrok, ale także różne obszary swojego mózgu. Dasz mu niezły wycisk! Dzięki kolejnym zadaniom aktywujesz do pracy obie półkule mózgu, co przełoży się na poprawę koncentracji, analitycznego i logicznego myślenia, kreatywności, a także zapamiętywania. Wyprzedź konkurencję i bądź liderem w swojej branży.

Odrobina samozaparcia i dyscypliny wystarczy, by osiągnąć ogromny sukces! Chcesz wiedzieć jak? Kliknij tu i dowiedz się więcej o kursie szybkiego czytania.

Szybkie czytanie, by jeździć jak Kubica

Jesteś zawodowym kierowcą, pracujesz jako dostawca. Twoja praca jest bardzo odpowiedzialna, bo musisz zawsze dowieźć towar na czas. Mogłoby się wydawać, że do tego wystarczy jedynie sprawne auto, ale Ty wiesz, że to nieprawda.

Przed każdą podróżą musisz dokładnie zaplanować swoją trasę i obliczyć, ile mniej więcej zajmie Ci czasu. Musisz wziąć pod uwagę różne potencjalne przeszkody, które mogą spowolnić Twoją jazdę. No i doliczyć ewentualną zwłokę do planowanego czasu podróży.

Podczas podróży, poza logistyką, musisz mieć oczy dookoła głowy. Poza obserwowaniem nawigacji, musisz też monitorować innych kierowców na drodze, którzy uważni nie są. Musisz też być na bieżąco i szybko zmienić planowaną trasę, jeślipo drodze zdarzył się wypadek.

Na Twoich barkach ciąży wielka odpowiedzialność, z której mało kto zdaje sobie sprawę. Od Ciebie zależy czy praca w firmie, do której wieziesz towar, nie zostanie wstrzymana z powodu opóźnień. Dodatkowo musisz ciągle walczyć ze zmęczeniem, bo często w podróży jesteś kilka dni. A jak coś pójdzie niezgodnie z planem, to tylko do Ciebie są pretensje.

Nie chciałbyś szybciej organizować trasy swojej podróży? Chcesz przestać się denerwować, że w ostatniej chwilizauważyłeś światła skrętu u kierowcy przed Tobą? Masz dość tego, że nie możesz się w pełni skupić na podróży, bo musisz dodatkowo obserwować nawigację? Zmień to!

Dzięki nauce szybkiego czytania możesz znacząco poszerzyć swoje pole widzenia już po tygodniu! Zestaw ćwiczeń został opracowany w taki sposób, abyś mógł powiększyć zakres swojego wzroku, a tym samym czytać dużo szybciej. Ale umiejętność tę z powodzeniem wykorzystasz także jako kierowca. Zaczniesz szybciej dostrzegać innych kierowców i reagować na ich nieprzewidziane zachowanie. Oszczędzisz sobie tym baaardzo dużo nerwów.

Umiejętność szybkiego czytania znacząco ułatwi Ci też korzystanie z nawigacji. Każdy kierowca wie, jak trudne jest obserwowanie sytuacji na drodze i jednoczesne śledzenie nawigacji. Dzięki szybkiemu czytaniu poprawisz swoją spostrzegawczość, dlatego bez problemu opanujesz wykonywanie kilku czynności jednocześnie.

Lepiej skoordynujesz swoją pracę, ponieważ dzięki ćwiczeniom pobudzisz do pracy zwoje mózgowe. Intensyfikujesz do pracy neurony, dlatego zaczniesz lepiej synchronizować swoje działania i zauważać więcej. Staniesz się lepszym pracownikiem, co z pewnością nie umknie Twojemu szefowi.

Jak zdać egzamin w pierwszym terminie? Z umiejętnością szybkiego czytania!

Powiedzmy sobie szczerze – studia nie są po to, żeby codziennie siedzieć w książkach. Rozpoczęcie nauki na uniwersytecie to synonim wolności i pożegnanie się z codziennym odrabianiem lekcji. Wreszcie nikt nie krzyczy, żebyś wziął się za naukę, posprzątał pokój i wyłączył ten komputer – w końcu sam możesz o sobie decydować.

Wolność wolnością, ale termin kolokwium zbliża się wielkimi krokami i za chwile rozpocznie się sesja zimowa. Ciężko się zmobilizować do nauki, prawda? Bo impreza w akademiku, koledzy ciągnął na piwo do baru, dziewczyna chce oglądać film – każdego dnia coś uniemożliwia Ci naukę. A sesja coraz bliżej

Nawet nie zauważyłeś, jak ilość przybywających notatek i książek zaczęła zasłaniać Ci okno w pokoju. I z przerażeniem stwierdzasz, że to wszystko musisz wkuć już na za tydzień! Zrezygnowany idziesz po paczkę kawy i 7 energetyków. I tak codziennie przez następny tydzień.

Połączenie kofeiny, guarany i cukru sprawia, że Twoje serce niepokojąco szybko bije, a Ty powolizapominasz, co właściwie studiujesz. I choć faktycznie mniej chce Ci się spać, to tak naprawdę niewiele pamiętasz z tego, co już przeczytałeś. Powoligodzisz się z myślą, że tym razem będą poprawki. Przestań się męczyć – od dziś ucz się bez wysiłku!

Rozpocznij naukę szybkiego czytania i zapomnij, co znaczy poprawka. Kurs pozwoliCi nie tylko zwiększyć tempo czytania, ale także pomoże Ci lepiej zapamiętywać przeczytany tekst. Już nie będziesz musiał odkopywać się spod tony książek i notatek przed sesją – będziesz mógł uczyć się codziennie, ale… w bardzo krótkim czasie.

Dzięki ćwiczeniom już po tygodniu zaczniesz czytać 2x szybciej! Twoje pole widzenia systematycznie zacznie się poszerzać, dlatego zaczniesz widzieć coraz więcej tekstu za jednym spojrzeniem. Pomyśl – możesz przyswoić całą stronę książki w zaledwie dwa zerknięcia!

A jak to się ma do zapamiętywania? Podczas ćwiczeń trenujesz przede wszystkim swój mózg. Zwiększając pole widzenia zmuszasz umysł do większej aktywności, intensyfikując jego obie półkule. Z tego powodu Twój mózg stanie się bardziej chłonny, a Ty pokonasz sesję już w pierwszym podejściu! A może zawalczysz o stypendium?

Szybkie czytanie do sprawdzania klasówek w mgnieniu oka

Jesteś nauczycielem i tylko Ty wiesz, jak wymagająca jest Twoja praca. Znajomi zazdroszczą Ci, bo masz wolne przez całe wakacje, ferie, a nawet z okazji większych lub mniejszych świąt. Ale co z tego, skoro Twoja praca nie kończy się wraz z opuszczeniem szkoły?

Ciągle musisz coś czytać, przygotowywać i sprawdzać. A najgorsze są klasówki i kartkówki uczniów, którzy niekoniecznie pięknie piszą. Twoje oczy powoliodmawiają posłuszeństwa i już nie pamiętasz, kiedy ostatnio się wyspałeś.

Ile razy robiłeś coś na ostatnią chwilę, bo brakowało Ci już sił? Nie pamiętasz już, jak smakuje kawa bez czytania zaległych sprawdzianów lub materiału do kolejnych zajęć? A jak często zostawałeś w szkole do późnych godzin, bo z czymś się nie wyrobiłeś? Skończ z tym! Daj odpocząć sobie i swoim oczom.

Jeżelimasz dość natłoku obowiązków i ciągłego pośpiechu mam dla Ciebie rozwiązanie – kurs szybkiego czytania. Dzięki niemu w mgnieniu oka poradzisz sobie z materiałem na kolejne zajęcia, a jeszcze szybciej sprawdzisz tony zaległych sprawdzianów. Zapomnij o przesuszonych, czerwonych oczach i odwołaj wizytę u okulisty.

Dzięki umiejętności szybkiego czytania wszystko przeczytasz w dużo krótszym czasie – od Ciebie zależy, jak krótkim. Twoje oczy w końcu odpoczną i pójdziesz spać o ludzkiej porze. Nie stracisz przy tym na rozumieniu tekstu, a wręcz przeciwnie – zaczniesz go rozumieć dużo lepiej!

Nauka szybkiego czytania sprawi, że aktywujesz do pracy swój mózg. Dlatego wszystkie informacje przyswoisz dużo skuteczniej. Dzięki zwiększonemu polu widzenia zaczniesz szybciej sprawdzać klasówki, a nieczytelne pismo uczniów nie będzie sprawiało Ci problemu. Rozwiniesz też swoją spostrzegawczość, dlatego skuteczniej wyłapiesz błędy w sprawdzianach. I bycie nauczycielem w końcu zacznie być przyjemne.

Umiejętność szybkiego czytania sprawdza się też… przy czytaniu książek! Chcesz wiedzieć, jak dzięki niej staną się ciekawsze? Kliknij tu i umil sobie każdą lekturę!

Z szybkim czytaniem dokładnie przeanalizujesz nawet tonę akt

Praca prawnika to ciężki kawałek chleba i Ty dobrze o tym wiesz. Już same studia dały Ci nieźle popalić, a teraz nie jest łatwiej. A wręcz sporo ciężej. Twój czas pracy nie kończy się po 8-, 10-, a często nawet 12- godzinach. Niedosypiasz, niedojadasz, niedożywasz – bo nie masz czasu.

Przychodzisz do pracy i już od wejścia atakuje Cię sterta dokumentów. Akta spraw, raporty, listy, maile… Przerażony wielkością papierowej wieży z różnego rodzaju pism, siadasz do komputera. Nie masz pojęcia, za co zabrać się w pierwszej kolejności. Wiesz za to inną rzecz – prędko stąd nie wyjdziesz.

Pamiętasz jeszcze, kiedy ostatni raz byłeś na wakacjach? Albo kiedy ostatnio się wyspałeś? Po całym dniu pracy tekst powolizaczyna Ci się rozmazywać i coraz trudniej zauważyć Ci szczegóły sprawy, którą analizujesz. Ale nie możesz pozwolić sobie na słabość, bo tyle osób Ci zaufało…

Dzięki nauce szybkiego czytania w końcu odetchniesz i odkopiesz się spod tony pism, dokumentów i listów. Zaczniesz spędzać więcej czasu z żoną i synem, a mimo to zawsze będziesz doskonale przygotowany do sprawy. A do tego wyspany, najedzony i… żywy!

Już po krótkim czasie zaczniesz czytać 2 razy szybciej niż do tej pory. A do tego będziesz tak samo, a nawet lepiej rozumiał to, co przeczytałeś! Dzieje się tak z prostego powodu – zaczniesz trenować nie tylko oczy, ale przede wszystkim mózg!

Ćwiczenia sprawią, że:

 • Zaczniesz szybciej czytać i lepiej rozumieć to, co przeczytałeś;
 • Zaczniesz lepiej łączyć fakty i wnikliwiej analizować informacje;
 • Zaczniesz dokładniej zapamiętywać to, co przeczytałeś.

Dzięki ćwiczeniom aktywujesz do pracy obie półkule mózgu, które zaczną intensywniej pracować. To sprawi, że zaczniesz szybciej kojarzyć fakty, łatwiej się skoncentrujesz i dokładniej zapamiętasz przeczytane informacje. A wszystko to zrobisz kilka razy szybciej! To co, rezerwujesz już dwutygodniowy urlop?

Umiejętność szybkiego czytania jest pomocna w wielu zawodach. Dzięki niej możesz szybciej i lepiej czytać, przyswajać informacje, zapamiętywać i analizować dane. To w znacznym stopniu polepszy Twoją kondycję fizyczną i umysłową – odpoczniesz nie tylko Ty, ale także Twoje oczy. Zacznij naukę już dziś i znajdź więcej czasu dla siebie i swojej rodziny.

Przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć dzięki umiejętności szybkiego czytania – kliknij tu, by dowiedzieć się więcej.

Powiązane wpisy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.